Ob materinskem dnevu

V četrtek, 21. 3. 2019, smo v vrtcu Zavrč pripravili krajši kulturni program v počastitev materinskega dne. Za to da bi razveselili naše mamice in babice smo se pripravljali kar nekaj časa. V uvodu kulturnega programa so se s plesno točko predstavili otroci, ki obiskujejo plesno šolo Moreno. Nato so mamice razveselili naši najmlajši z rajalno igro Ringa raja. Temu je sledila dramatizacija Muce copatarice, ki so jo otroci odigrali zares odlično. Sledilo je nekaj deklamacij: Predpasnik, Fantek in žabica, Najboljši mami, Mamici. Prireditev smo zaključili zelo veselo. V goste smo povabili ljudskega pevca in tamburaša Daniela Polajžerja z umetniškim imenom “Mi trije”.  Skupaj smo zapeli slovensko ljudsko pesem Veselje je pri nas doma in pesem Vlada Kreslina Poj mi pesem o… Ob koncu nas je z lepimi željami in besedami razveselila naša ravnateljica Suzana Petek.

Veselje je pri nas doma (Slovenska ljudska)

Bom vprašal mamico,
ki žgance kuhajo,
če oni kaj vedó,