Mini maturanti na obisku na občini

Župan občine  Zavrč, g. Slavko Pravdič in direktorica občinske uprave, ga. Evelin Jabločnik Makoter, sta v petek, 21. 6. 2019, pripravila sprejem za vse mini maturante iz vrtca Zavrč. Mali završki nadobudneži, ki so junija postali mini maturanti, so se odpravili na obisk. Kljub temu, da jih je bilo v letošnjem letu malo, so bili zelo živahni in dovolj glasni, da  se je na daleč slišalo, kdo prihaja.  Žiga, Adrijan, Gal in Taj so županu  veliko zanimivega povedali. Kaj so počeli v vrtcu, kaj počnejo doma, kaj bodo postali, ko odrastejo…Župan je vsakemu izmed njih izročil tudi majhno, a uporabno simbolično darilo. Sprejema sta se udeležili tudi ravnateljica šole ga. Suzana Petek, pomočnica ravnateljice za vrtec ga. Simona Milošič ter obe vzgojiteljici. Ob koncu srečanja se je za sprejem  in za dobro sodelovanje šole in vrtca z občino  zahvalila ravnateljica Suzana Petek.