Dnevni arhiv: 10. 1. 2020

Hiša eksperimentov

Slike povedo več kot besede. Otroci so preizkušali, eksperimentirali, ugotavljali, merili, tehtali…in se veliko naučili.

Uvrščeno v Utrinki

Vabilo na predavanje “Trma pri otrocih”

Spoštovani starši.

Vabljeni na predavanje na temo  »Trma pri otrocih«.

Določili boste, ali imate odločne otroke z močno voljo, ali pa so trmasti. Za ene in za druge boste našli napotke. Za predšolsko, šolsko starost in tudi za najstnike. Spoznali boste pomen strukture doma in namensko rabo določenih vzgojnih prijemov, kaj je mogoče spremeniti in kaj bo treba sprejeti ter urejati na dolgi rok. Navodila, kako ravnati v kritičnih situacijah in kako jih preprečiti, so konkretna. Namesto skrbi, jeze, nemoči, boste začutili upanje in ponos.

Predavatelj bo  gospod Marko Juhant, specialni pedagog za motnje vedenja in osebnosti.

Predavanje bo  v OŠ Cirkulane-Zavrč, v Cirkulanah  v turistično-prireditveni dvorani,  v sredo, 15.januarja 2020, ob 17.00 uri.

Lepo vabljeni

Suzana Petek,l.r.