Zaključni dan v vrtcu

Letošnja zaključna prireditev je potekala nakoliko drugače. Žal smo se morali prilagoditi korona navodilom. Zadnji šolski dan smo si naredili nekoliko drugačen in poseben. V skupini “Ježkov” (od 1-6 let) so izvedli gibalno uro s pisanimi obroči ob zgodbici, pesmici “Gosenica”. Bilo je nadvse zanimivo in zabavno.  Temu je sledilo rajanje, plesanje ob glasbi in igranje s pisanimi baloni. Zapeli in zaplesali so tudi ob Cici-himni oz. himni za minimaturante. Ob koncu je sledila podelitev likovnih izdelkov, ki so nastajali skozi šolsko leto in obenem obujanje spominov na številne dejavnosti v predkoronskem času. In seveda čisto na koncu je sledila sladka pogostitev.

V skupini Medvedkov (od 1 – 6 let) pa smo s pomočjo računalnika in številnih fotografij obujali spomine na preteklih pet let v vrtcu. Kar veliko smo skupaj doživeli, ustvarjali, nastopali…Nato smo obujali spomine ob glasbi in na koncu seveda zapeli in zaplesali ob Cici-himni: Mi smo minimaturanti. Ker pa nas je vabil prijeten sončen dan na plano, smo se odzvali povabilu narave, se podili po travniku, med drevesi, se igrali s palčkami in drug z drugim.  Vsem našim minimaturantom pa želimo, da bi odhajali z lepimi spomini, da bi se z veseljem spominjali brezskrbnih dni v vrtcu ter seveda čim več uspehov v šoli in tudi v domačem okolju. Pa srečno pot!!!