Zaključna prireditev vrtca

V sredo, 19. junija 2019, smo v pripravili zaključno srečanje v prostorih osnovne šole.

Najprej so se ob zvokih glasbe  predstavili  mlajši otroci stari od 1-3 let. Tokrat so se predstavili s plesom in pesmico o pikapolonici. Nato so zaplesali ob živahni glasbi Pujs v mlaki in se predstavili s spletom bibarij. Starejši otroci stari od 3 – 6 let so zaplesali ob živahnih ritmih glasbe, se predstavili s spletom ljudskih plesov, (Dekle razposajeno, Rašpla, Zajček al`se ne bojiš, Trzinka, Mlinček) ter predstavili nekaj slovenskih ljudskih izštevank. S svojo tradicionalno Cici himno in glasnim piskanjem so se razživeli minimaturantje. Zaželeli smo jim dobro popotnico ob vstopu v šolo. Lepim željam sta se pridružila tudi ga. ravnateljica Suzana Petek , pomočnica ravnateljice ga. Simona Milošič ter župan občine Zavrč g. Slavko Pravdič. Srečanje smo zaključili s pozornostjo posvečeno našim minimaturantom in podelitvijo likovnih izdelkov ob zaključku šolskega leta.