Dnevni arhiv: 14. 5. 2020

Navodila staršem ob vstopu v vrtec

Spoštovani starši.

Vrtec svoja vrata odpira v ponedeljek za 9 otrok. Prosimo vas, da ste dosledni pri upoštevanju ure prihoda in odhoda otrok v/iz vrtca, saj smo napodlagi vaših prijav tako tudi oblikovali urnike naših vzgojiteljic. Skupina otrok bo stalna, kar pomeni, da bo vaš otrok prišel in odšel v/iz skupine Ježki.

Prosimo vas, da dosledno upoštevate vsa navodila, ki vam jih prilagamo v priponki, predvsem pa ob vstopu v vrtec VEDNO UPORABLJAJTE MASKO IN ROKAVICE (odrasli), ves čas ohranjajte varnostno razdaljo 1,5m-2m drug do drugega, tudi do vzgojiteljic.

Sami prihodi in odhodi v vrtcu naj bodo čimkrajši, nikakor se ne zadržujte na hodnikih.

Prav tako vas želimo spomniti, da poskrbite za čiste odejice vaših otrok, za čas počitka-prinesite jih prvi dan prihoda ter jih pustite  na garderobni polički.

Želimo vam lep, sončen vikend, v ponedeljek pa se z nasmehom in optimizmom srečamo na razdalji 1,5-2m 🙂

Pomočnica ravanteljice za vrtec in vzgojiteljice vrtca

NAVODILA ZA STARŠE