Dnevni arhiv: 22. 10. 2020

Skupina “Ježki”

Ježki

Z novim šolskim letom se je v  skupini »Ježki« zbralo 12 otrok, starih od 1-6 let. Ker smo mešana skupina smo se morali najprej medsebojno spoznati in ugotoviti kako , na kakšen način nam bo  skupaj lepo bivati v vrtcu. Zato sem organizirala take dejavnosti, ki so bile zanimive za vse otroke.

Veliko časa smo preživeli zunaj na prostem, v naravi (tudi zaradi virusa), kjer smo se veliko gibali in opazovali naravo , spoznali jesenske plodove.

V igralnici pa smo spoznavali svet skozi različne zgodbice, pesmice, deklamacije….se likovno in plesno izražali.

Veliko dejavnosti smo izvedli z igranjem in spoznavanjem naravnih materialov ( kamenčki, koruza, orehi, kostanji, različne veje, listi…), skratka uživali smo v naravi.