Menjaj branje in sanje

Mesec april je v veliki meri posvečen branju in knjigi. Tako smo letos na OŠ Cirkulane-Zavrč izvedli projekt Menjaj branje in sanje, h kateremu smo povabili tudi najmlajše prijateljčke iz vrtca. Projekt je osredotočen na krepitev in širjenje bralne pismenosti in kulture. V tej luči smo organizirali izmenjavo knjig in povezovanje. Otrokovo razumevanje branja se začne že zelo zgodaj. Ilustracije, s katerimi se otroci srečajo v knjigah, budijo prijetna občutja in krepijo domišljijo. Morda je skupno branje čas za skupna druženja, pripovedovanja ob sličicah, morda krasna rutina, ki otroka pospremi v spanje. Ogledali smo si tudi Dramatizacijo Barčica in Bobek, ki so jo pripravili učenci iz šole. Zgodbica je otroke zelo pritegnila in navdušila.

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)

Komentiraj

Uvrščeno v Utrinki

Komentiranje je onemogočeno.