Dnevni arhiv: 25. 6. 2022

SLOVO MINI MATURANTOV V ZAVRČU

Današnji popoldan je za otroke iz vrtca Zavrč bil prav poseben, saj se je v jedilnice šole odvila zaključna prireditev.

Mini maturanti, bodoči prvošolčki so se s plesom in pesmijo poslovili od vrtca, saj so vrtec že prerasli.

Pokazali so, da že marsikaj znajo in da so pripravljeni na nove izzive.

Starši in otroci so se z darilci in šopki zahvalili vzgojiteljicam, da so se otroci v vrtcu počutili varne, sprejete in da so stkali dobre prijateljske vezi.

Za ves njihov trud se jim je zahvalila tudi ga. ravnateljica. Staršem in otrokom pa je zaželela prijetne počitnice in jim namenila nekaj vzpodbudnih besed ob vstopu na novo neznano pot, polno novih prijetnih doživetij.

Druženje se je nadaljevalo v telovadnici šole, kjer so se otroci skupaj s starši preizkusili v spretnostnem poligonu.

Seveda pa na ta vroč ni manjkala niti osvežitev s sladoledom poletni dan.