Slovo od minimaturantov

V sredo, 20. junija 2018, smo v pripravili zaključno srečanje v prostorih osnovne šole, tokrat  v bolj sproščenem in športnem vzdušju.

Najprej so se ob zvokih otroških ljudskih pesmic predstavili  otroci iz skupine “Medvedki”, nato pa otroci iz skupine “Ježki”. S svojo tradicionalno Cici himno in glasnim piskanjem so se razživeli minimaturantje. Zaželeli smo jim dobro popotnico ob vstopu v šolo. Lepim željam sta se pridružila tudi ga. ravnateljica Suzana Petek in podžupan občine Zavrč g. Janko Lorbek. K sodelovanju in igri smo povabili tudi otroke, ki ne obiskujejo vrtca. Predstavili smo se z dvema gibalnima igrama: Medved, zajček, miška in  Lep poletni dan. Ob koncu smo se skupaj s starši družili v telovadnici in na igrišču in prizkušali gibalne sposobnosti.