Dnevni arhiv: 17. 10. 2021

OBVESTILO

Plačilo vrtca v primeru odsotnosti otroka zaradi karantene

Spoštovani starši!

Starši, katerih otroci ne obiskujejo vrtca zaradi odrejene karantene, so za dneve odsotnosti otroka iz vrtca oproščeni plačila za vrtec. Staršem se oprostitev plačila prizna, če vrtcu za otroka predložijo potrdilo o karanteni, ki ga pošljejo na e-naslov: vrtec.cirkulane@cirkulane-zavrc.si.

Obrazec za pridobitev potrdila o karanteni na domu je dostopen preko naslednje spletne strani: https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=5226

Lep pozdrav. Dušanka Kokot, pomočnica ravnateljice za vrtec

OBVESTILO

Priznavanje pravic do brezplačnega vrtca za drugega in vsakega nadaljnjega otroka od 1.9.2021 dalje

S 1.9.2021 je v veljavo stopila sprememba zakona ZVrt-G,  bistveni poudarki so:

1. Od 1.9.2021 dalje so starši, ki imajo v vrtec vključena hkrati dva otroka, plačila za mlajšega otroka oproščeni.
  2. Starši so oproščeni plačila za vrtec za tretjega in vsakega nadaljnjega otroka iz iste družine, ne glede na to, ali so starejši sorojenci še v vrtcu (npr. tretji otrok je edini v vrtcu, starejša dva pa sta že v šoli).

Lep pozdrav.

Dušanka Kokot, pomočnica ravnateljice za vrtec