Dnevni arhiv: 21. 1. 2024

Zima, zima bela

Bivanje na snegu krepi telo in imunski sistem ter tudi pozimi zmanjša možnost različnih okužb. Ponuja številne možnosti za oblikovanje in zimske igre, ki so povsem drugačni, kot v ostalih letnih časih. Na snegu se res uživa na polno. In res smo, kar je razvidno tudi na fotografijah. Naši najmlajši pa so z njim eksperimentirali kar v igralnici. To je bilo pravo veselje in raziskovanje.

Pod novoletno jelko

Božiček se je na pot podal s severnega tečaja v svoji rdeče-beli opravi in dolgo, belo brado in brki. Božiček in njegovi pomagači palčki, so vse otroke, ki so bili skozi celo leto pridni obdaril. Pri tem so Božičku pomagali severni jeleni z jelenčkom Rudolfom na čelu, ki po zraku vlečejo sani z veliko vrečo daril. Nekaj jih je nastavil tudi pod našo novoletno jelko in otroke prijetno presenetil.