SPREJEM ZAVRŠKIH MINIMATURANTOV PRI G. ŽUPANU

Minimaturanti vrtca Zavrč smo se ob spremstvu vzgojiteljic s kombijem odpravili do občinske stavbe, kjer so nas pričakali župan, Slavko Pravdič, direktorica občinske uprave, Evelin Makoter Jabločnik, ga. Lidija Domjan ter ravnateljica Suzana Petek.

Naš prihod so zaznamovale rumene majčke, maturantske kape in seveda glasni piski piščalk. Otroci iz vrtca smo medse sprejeli tudi dva bodoča prvošolčka, ki vrtca z nami ne obiskujeta.

Seveda pa ni manjkala himna mini maturantov, s katero smo privabili nasmeške na obraz tudi mimoidočim.

Po odpeti himni smo se preselili v prostore sejne sobe, kjer nas je g. župan slavnostno sprejel. Zaželel nam je dobrodošlico in nam namenil nekaj spodbudnih besed za vstop na pot nove dogodivščine.

Sledilo je prijetno druženje ob sladkanju. Vsak izmed nas je dobil praktično darilce in tudi sami smo izdelali darilo, ki smo ga predali g. županu.

Čas je hitro minil in že smo se pogumni bodoči prvošolčki vrnili nazaj med svoje vrtčevske prijatelje.